Peter Lynch «Borsa’da Tek Başına»

Peter Lynch «Borsa'da Tek Başına» pdf indirYazar(lar) John Rothchild , Peter Lynch
Kategori(ler) Ekonomi
Yıl 2023
Sayfa 250

OKU KITAP INDIR

Borsa’da Tek Başına kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Peter Lynch’in “Borsa’da Tek Başına” adlı kitabı, yatırımcılara borsa dünyasında başarılı olmanın sırlarını sunuyor. Wall Street Journal, bu kitabı yatırımlarınızı doruklara çıkarabilecek bir kaynak olarak tanımlıyor. Peter Lynch, ABD’nin en tanınmış fon yöneticilerinden biri olarak kabul edilir ve Time dergisi tarafından ABD’nin 1 numaralı fon yöneticisi olarak adlandırılmıştır.

Lynch, bu kitapta kendi yatırım felsefesini paylaşıyor ve nasıl para kazanabileceğinizi anlatıyor. Özellikle Fidelity Magellan Fund gibi büyük fonları yönettiği dönemdeki başarılarını ele alıyor. Eğer 10 yıl önce bu fona 10.000 dolar yatırmış olsaydınız, yatırımınızın değeri bugün 190.000 dolardan fazla olacaktı. Peki, Lynch bu inanılmaz karı nasıl sağladı?

“Borsa’da Tek Başına,” Lynch’in yatırım yöntemlerini ayrıntılı bir şekilde açıklıyor. Borsa jargonunu, rakamları, evreleri ve dönüm noktalarını anlamak için ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor. Kesin, eşsiz ve kanıtlanmış bu yöntem, sizi başarılı bir yatırımcı yapmak için gereken bilgilerle dolu. “Borsa’da Tek Başına,” borsa dünyasında heyecan verici bir rehber olarak öne çıkıyor.

İşte uzun yıllar boyunca başucunuzdan düşmeyecek bu mükemmel yapıt, yatırımcılar için vazgeçilmez bir kaynak. Başarılı yatırımcı Peter Lynch’in deneyimlerinden ve öğretilerinden yararlanmak istiyorsanız, bu kitap tam size göre.


John Rothchild, Peter Lynch «Borsa’da Tek Başına» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Peter Lynch «Borsa’da Tek Başına» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Peter Lynch «Borsa’da Tek Başına» online kitap pdf türkçe oku