Dilara Keskin «Ölüler Konuşamaz»

«Ölüler Konuşamaz» Dilara KeskinYazar(lar) Dilara Keskin
Kategori(ler) Roman
ISBN 978-6257077279
Yıl 2023
Sayfa 496

OKU KITAP INDIR

Ölüler Konuşamaz kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Gerilim dolu bir hikayeye hazır mısınız?

Başkomiser Cemal, genç bir kadının cinayetinin peşine düşüyor.

Cemal ve ekibi, şüphelileri tek tek sorgulayarak gerçeği ortaya çıkarmaya çalışıyor.

Ancak bu araştırma, Cemal’in kendi kişisel sorunlarıyla da yüzleşmesine neden oluyor.

Suçluların en iyi şekilde saklandığı bir dünyada, polislerin gerçekleri ortaya çıkarmak için verdikleri mücadeleyi konu alan bu polisiye romanı okumaya hazır mısınız?

Ölüler Konuşamaz, Dilara Keskin’in ilk romanıdır ve polisiye türündedir.

Kitabın konusu, bir cinayet davası etrafında gelişir. Başkomiser Cemal ve ekibi, genç bir kadının ölümünü araştırmaktadır. Ancak bu araştırma, Cemal’in kendi kişisel sorunlarıyla da yüzleşmesine neden olur. Olaylar, bir dizi şüpheliyle doludur ve bu şüphelilerin arasında yüksek bir sosyal statüsü olan kişiler de bulunmaktadır. Cemal, sonunda gerçekleri ortaya çıkarmak için tüm yeteneklerini kullanmak zorunda kalır.

Romanın ilk bölümünde, cinayetin işlendiği gece ve sonrasında yaşananlar anlatılır. İkinci bölüm, olayı araştıran polis ekibinin çalışmalarına odaklanır. Üçüncü bölümde ise Cemal, şüphelileri tek tek sorgulayarak gerçekleri ortaya çıkarmaya çalışır. Bu arada kendi kişisel hayatındaki sorunları da çözmek zorunda kalır.

Gerilim dolu bir polisiye roman olarak okuyucuları etkileyici bir hikayeye sürükleyen “Ölüler Konuşamaz”, suçluların en iyi şekilde saklandığı bir dünyada, polislerin gerçekleri ortaya çıkarmak için verdikleri mücadeleyi anlatıyor.

Bu kitabı okumak için geç kalmayın!


Dilara Keskin Ölüler Konuşamaz kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Dilara Keskin «Ölüler Konuşamaz» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Dilara Keskin «Ölüler Konuşamaz» online kitap pdf türkçe oku

Rate article