Dilara Keskin «Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1 : Kraliçe’nin Kızı»

Dilara Keskin «Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1 : Kraliçe'nin Kızı» pdf indirYazar(lar) Dilara Keskin
Kategori(ler) Roman
Yıl 2022
Sayfa 384

OKU KITAP INDIR

Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1 : Kraliçe’nin Kızı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

İki düşman aile, iki düşman ülke:Zirakov ve Senteria.

Şimdiyse savaşın kazananı belli olmak üzere. Zirakov ülkesinin Kraliçesi Irina, bu savaşın kazananı olmak için kimsenin beklemediği bir hamle yaparak kızı Kitana’yı casus olarak Senteria’ya gönderir. Amacı Kitana’nın ülkeyi içten parçalamasını sağlamaktır. Fakat Senteria Kralı Estes, Kitana’yı; veliaht olarak görülen oğlu Vincent’le evlendirmeye karar verince Zirakov Prensesi’nin planları altüst olur.Böylece Kitana bir anda kendini kanlı bir taht oyununun ortasında bulur.

Dilara Keskin Kaybolmuş Ruhlar Sarayı I:Kraliçenin Kızı ile okurları hem tarihsel hem de mistik bir yolculuğa çıkarıyor. Kaybettiğimizi sandığımız duygular; aşk, öfke ve ihanet üçgeninde yeni anlamlar kazanıyor.


Dilara Keskin «Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1 : Kraliçe’nin Kızı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Dilara Keskin «Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1 : Kraliçe’nin Kızı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Dilara Keskin «Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 1 : Kraliçe’nin Kızı» online kitap pdf türkçe oku

Rate article