Dilara Keskin «Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 2: Senteria’nın Varisi»

Dilara Keskin «Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 2: Senteria'nın Varisi» pdf indirYazar(lar) Dilara Keskin
Kategori(ler) Roman
Yıl 2022
Sayfa 400

OKU KITAP INDIR

Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 2: Senteria’nın Varisi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Nefret ve iktidar savaşının ortasında doğan bir aşktan daha ümitsizi var mıdır?

Kitana, Zirakov’a geri döner fakat hiçbir şey bıraktığı gibi değildir. Kardeşi Armin hariç, ailesinin tamamı ona sırt çevirmiştir. Üstelik Zirakov halkı onu artık prensesleri olarak değil, Vincent’in karısı olarak görmektedir. Tüm bu karmaşanın içinde Kitana, hiç beklemediği bir yerden vurulunca yolu Zirakov’un ünlü ressamı Leonardo Clifford ile birleşir.

Vincent’in öfkesi dağları delip geçecek kadar güçlüdür. Kendini kaybetmiş ve içindeki vahşeti gün yüzüne çıkarmıştır. Kalbindeki cam kırıklarına rağmen verdiği karardan pişmandır. Çevresindeki herkes ona ümidini kesmesini söyler ancak o Kitana’yı Zirakov’dan almaya kararlıdır. Bu, kendisi dahil her şeyi yakıp yıkmak uğruna olsa bile…

Dilara Keskin Kaybolmuş Ruhlar Sarayı II: Senteria’nın Vârisi ile okurları tarihin gizemli odalarında dolaştırmaya devam ediyor. Aşk ve ihanet, serinin ikinci kitabında daha derin ve kalıcı izler bırakıyor.


Dilara Keskin «Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 2: Senteria’nın Varisi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Dilara Keskin «Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 2: Senteria’nın Varisi» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Dilara Keskin «Kaybolmuş Ruhlar Sarayı 2: Senteria’nın Varisi» online kitap pdf türkçe oku

Rate article