Jenny Han «Not: Seni Hala Seviyorum»

"Not: Seni Hala Seviyorum To All the Boys I've Loved Before Serisi 2" Jenny HanYazar(lar) Jenny Han
Kategori(ler) Aşk, Edebiyat, Gençlik, Roman
ISBN 9786052992920
Yıl 2017
Sayfa 352
OKU KITAP INDIR

Not: Seni Hala Seviyorum kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Jenny Han’ın dokunaklı romanı “Not: Seni Hala Seviyorum”, karmaşık ilişkilerin ve duyguların iç içe geçtiği bir hikayeyi anlatıyor.

Lara Jean’in hayatı, ilişki oyunlarının bir gün gerçeğe dönüşmesiyle başlayan karmaşık bir süreçle karşı karşıya kalır. İnternette yayılan öpüşme videolarıyla okulun dikkatini çekerken, eski sevgilisi Peter ile yeniden vakit geçirmeye başlar. Ancak Peter’ın eski sevgilisiyle olan ilişkisi, Lara Jean’in duygularını karıştırır ve geçmişte önemli bir yere sahip olan John yeniden hayatına girince, Lara Jean’in duyguları iyice karmaşık bir hal alır.

Kitap, samimi diyaloglar, sıcacık bir kardeşlik bağı ve gerçekçi anlatımıyla okuyucuları etkilerken, Lara Jean’in aynı anda iki kişiden hoşlanma durumuyla nasıl başa çıkacağını merakla bekletiyor. Yazar Jenny Han, karakterlerin duygusal zenginliğini ustalıkla işlerken, okuyucuyu hikayenin içine çekiyor ve onları Lara Jean’in duygusal yolculuğuna eşlik etmeye davet ediyor.

“Not: Seni Hala Seviyorum”, duygusal karmaşaları ve ilişkilerin karmaşıklığını ustalıkla işleyen, okuyucuyu içine çeken ve düşündüren bir roman olarak kitaplıklarda mutlaka yer almalıdır.


Jenny Han «Not: Seni Hala Seviyorum» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Jenny Han «Not: Seni Hala Seviyorum» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Jenny Han «Not: Seni Hala Seviyorum» online kitap pdf türkçe oku