Louise L. Hay «21 Günde Güç İçinizde»

Louise L. Hay «21 Günde Güç İçinizde» pdf indirYazar(lar) Louise L. Hay
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2019
Sayfa 185

21 Günde Güç İçinizde kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Louise L. Hay’e göre, kendimizi sevmeyi başaramazsak, dünya yalnız ve karanlık bir hale gelir. 21 günlük Ayna Çalışmasını uygulayarak, kendimizi sevmeyi ve bu sayede dünyayı güven ve sevgi dolu bir yer olarak görmeyi başarabiliriz.
Ayna Çalışması programı, her gün belirli bir temaya göre hazırlanmıştır. Adım adım kendinizle konuşmayı, korkularınızın üstesinden gelmeyi, ilişkilerinizi düzeltmeyi, kendinizi ve başkalarını affetmeyi, bolluğu karşılamayı ve stresten uzak bir hayat sürmeyi öğreneceksiniz. Hay’in samimi ve ikna edici öğretilerini uyguladığınızda:
– Kendinize değer vermeyi öğrenecek,
– Özgüven kazanacak,
– Ruhsal yeteneklerinizin farkına varacak,
– Değişime karşı direncinizin üstesinden gelecek,
– Özsaygınızı geliştirecek,
– Kendinizle ve çevrenizle olan ilişkilerinizden gelen sevgi ve şefkatle besleneceksiniz.
Sadece üç haftada, günlük basit egzersizleri uygulayarak dolu dolu bir hayatın kapılarını açabilirsiniz.


Louise L. Hay «21 Günde Güç İçinizde» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Louise L. Hay «21 Günde Güç İçinizde» ücretsiz PDF E-kitap indir

Rate article

  1. Tunahan

    Güzel kitap

    Cevapla