Louise L. Hay «Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri»

 Louise L. Hay «Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri» pdf indirYazar(lar) Louise L. Hay
Kategori(ler) Sağlık, Eğitim
Yıl 2023
Sayfa 95

OKU KITAP INDIR

Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Louise L. Hay’ın “Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri ve İyileşmenizi Sağlayacak Düşünce Modelleri” adlı kitabı, gerçekten mümkün olan mucizelere inanmanızı sağlayacak bir rehber. Bu kitapta, vücudumuzda neler olup bittiğini ve neden olduğunu anlayarak hastalıkları nasıl iyileştirebileceğimizi anlatıyor.

Yazar, kitabında sağlığımızın büyük ölçüde düşüncelerimiz, duygularımız, deneyimlerimiz ve diğer insanlarla ilişkilerimizle nasıl ilişkilendirildiğine dikkat çekiyor. Psikolojiyle ilgilenenler zaten uzun süredir bu bağlantıyı fark etmişlerdir ve bu nedenle son zamanlarda psikosomatikten sıkça bahsedilir. İçimizdeki kızgınlık veya öfke gibi negatif duyguları içimize atarak, bunlara çıkış yolu vermedikçe, bunların hastalıklar şeklinde ortaya çıkmaya başladığını açıklıyor. Negatif duygular ruhu tahrip edebileceği gibi, bedeni de etkileyebilir. Louise L. Hay, bu olumsuz etkilerden nasıl kurtulabileceğimizi, kalbimizi sevgi ve şefkatle nasıl doldurabileceğimizi ve vücudumuzu nasıl iyileştirebileceğimizi anlatıyor.

Kitap, hastalıkların nedenlerini ve tedavi yöntemlerini açıklayan bir liste içeriyor. Sunulan olumlu düşünce modellerini tekrarladıkça ve iyileşme konusunda bilinçli bir yaklaşım benimsediğinizde, sonuçların gecikmeyeceğini göreceksiniz. Bu belki şaşırtıcı gelebilir, ancak gerçekten mümkün. En önemlisi, bu kitap umut veriyor, hastalığa boyun eğmenize gerek olmadığını, düşüncelerinizi değiştirerek ve duygularınıza etki ederek tam teşekküllü bir yaşam sürmenin mümkün olduğunu gösteriyor. Louise L. Hay’ın “Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri ve İyileşmenizi Sağlayacak Düşünce Modelleri” kitabı, sağlıklı bir yaşam tarzı benimsemek isteyen herkes için ilham verici bir kaynaktır.


Louise L. Hay Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri ve İyileşmenizi Sağlayacak Düşünce Modelleri kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Louise L. Hay «Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Louise L. Hay «Tüm Hastalıkların Zihinsel Nedenleri» online kitap pdf türkçe oku