Lauren Asher «Efsane»

Lauren Asher «Efsane»Yazar(lar) Lauren Asher
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 360

Efsane kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Efsane” kitabında, Lauren Asher okuyucuları hızlı ve tehlikeli bir dünyaya, Formula 1 pistlerinin kalbine götürüyor. Bu eserde, Noah Slade ve Maya Alatorre’nin karmaşık ilişkilerini ve tutkularını ele alıyor. Noah, genç ve başarılı bir Formula 1 pilotudur; pistteki hızı kadar özel hayatındaki kapalı kapılar arkasındaki sırlarıyla da ünlüdür. Etrafına ördüğü duvarlar, onu sadece rakiplerinden değil, aynı zamanda potansiyel aşklardan da korur.

Maya Alatorre ise enerjik ve hırslı bir YouTuber’dır. Noah’ın takım arkadaşı olan abisinin aracılığıyla Noah ile tanışır ve onun soğuk dünyasına adım atar. Maya, hayatını dijital dünyada paylaşmaya alışkındır, fakat Noah’ın gizemli ve korunaklı dünyası onun için tamamen yeni ve çekicidir.

Noah, Maya’ya karşı koyamadığı bir çekim hisseder fakat onunla olan ilişkisinin hem kendi kariyerini hem de Maya’nın güvenliğini riske atabileceğinin farkındadır. Maya ise Noah’ın karanlık tarafına rağmen onu kurtarmak, ona ulaşmak istemektedir. İkili arasındaki ilişki, yarış pistindeki gibi tehlikeli ve öngörülemezdir. Her an patlamaya hazır bir dinamit gibidirler ve bu tehlikeli oyun, ikisini de yıkıma sürükleyebilir.

Lauren Asher, “Efsane” ile okuyuculara sadece bir aşk hikayesi sunmuyor; aynı zamanda tutku, ihanet ve kurtuluş temasını işliyor. Noah ve Maya’nın hikayesi, aşkın kurtarıcı gücü ve yıkıcı etkileri arasındaki ince çizgiyi gözler önüne seriyor. Bu, yarış pistlerindeki rekabetin yanı sıra kalplerindeki savaşları da kazanmaya çalışan iki insanın hikayesi.


Lauren Asher «Efsane» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Lauren Asher «Efsane» online kitap pdf türkçe oku

Lauren Asher «Efsane» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF