Lauren Asher «Küçük Detaylar»

«Küçük Detaylar» Lauren Asher Yazar(lar) Lauren Asher
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 432

Küçük Detaylar kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Lauren Asher’ın muhteşem romanı “Küçük Detaylar”, aşkın, sırların ve tutkunun büyüleyici bir dansına davet ediyor sizi.

Rowan, peri masalları yaratma işine adanmış bir adamdır. Lüks tema parkları, üretim şirketleri ve beş yıldızlı otellerle dolu bir dünyada yaşamak için her şeyi yapmaya hazırdır. Ancak işe aldığı Zahra ile tanıştığında, her şeyin planlarının dışına çıkmasına neden olur. Bir sahte adla başlayan bir mesajlaşma, kısa sürede kontrolünü kaybeder, ve işler karışır. Rowan, yaşamak için değil, mutlu sonları mahvetmek için var olduğunu düşünen biridir, ta ki Zahra’nın hayatına girene kadar.

Zahra, Dreamland’in en pahalı yolculuğunu eleştirdiği için işinden kovulur, ancak Rowan’ın teklifiyle hayatı beklenmedik bir döneme girer. Rowan’ın zorlu bir patron olduğunu öğrense de, kalbi başka türlü atmamaya başlar. Ama bir sır vardır, ve bu sır her şeyi değiştirebilir. Milyarderlerin paranın her şeyi çözebileceğini düşündüğü bir dünyada, aşkın ve sırların gücünü keşfetmek için bu romana davetlisiniz. “Küçük Detaylar”, detayların büyük bir fark yaratabileceği bir aşk hikayesini anlatıyor.


Lauren Asher «Küçük Detaylar» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Lauren Asher «Küçük Detaylar» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

Rate article