Lauren Asher «Beklenmedik Koşullar»

«Beklenmedik Koşullar» Lauren Asher pdf indirYazar(lar) Lauren Asher
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 472

OKU KITAP INDIR

Beklenmedik Koşullar kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Lauren Asher’in sürükleyici romanı “Beklenmedik Koşullar”, Declan ve Iris’in sıra dışı hikayesine odaklanır. Declan, ailesinin medya imparatorluğunun yeni CEO’su olacak, ancak dedesinin son isteği olan evlenip çocuk sahibi olma şartıyla başa çıkmak zorundadır. Bu görevi asistanı Iris’in yardımıyla yerine getirmesi gerekmektedir. Ancak, başlangıçta sadece işbirliği yapmak için bir araya gelen bu ikili, sahte evlilikleri gerçeğe dönüştükçe beklenmedik duygularla karşılaşırlar.

Roman, Declan ve Iris’in zorunlu bir birliktelik içinde gelişen ilişkisini ve duygusal karmaşalarını ele alırken, okuyucuyu heyecan verici bir yolculuğa çıkarır. İki karakter arasındaki çekişme ve tutkunun derinliklerine inerken, Lauren Asher’in akıcı dili ve karakterlerin gerçekçiliği okuyucuyu etkileyecek ve kitabın sayfalarını merakla çevirmeye teşvik edecektir.

“Beklenmedik Koşullar”, sahte evliliğin gerçeğe dönüşmesiyle ortaya çıkan zorlukları ve beklenmedik duygusal gelişmeleri ustalıkla işlerken, okuyucuya unutulmaz bir okuma deneyimi sunar. Kitabı okuyarak, Declan ve Iris’in duygusal yolculuğuna tanık olacak ve onların karmaşık dünyasında kendinizi bulacaksınız.


Lauren Asher «Beklenmedik Koşullar» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Lauren Asher «Beklenmedik Koşullar» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Lauren Asher «Beklenmedik Koşullar» online kitap pdf türkçe oku