«Küçük Beyaz Uğur Böceği Çocuklar İçin Kişisel Gelişim Kitabı 7+» Ahmet Şerif İzgören

«Küçük Beyaz Uğur Böceği Çocuklar İçin Kişisel Gelişim Kitabı 7+» Ahmet Şerif İzgörenYazar(lar) Ahmet Şerif İzgören
Kategori(ler) Çocuk, Kişisel Gelişim, Eğitim
ISBN 9789756093689
Yıl 2010
Sayfa 88

«Küçük Beyaz Uğur Böceği Çocuklar İçin Kişisel Gelişim Kitabı 7+» Ahmet Şerif İzgören için özet (Açıklama)

Bu kitabı; çocuklar, çocuk gelişim uzmanları, Öğretmenler ve aileler okuyup beğendi. Sevgili arkadaşlar, Türkiye’nin dört bir yanına gidip uğur böcekleriyle birlikte okullarda, Çocuk Esirgeme Kurumlarında ücretsiz eğitimler veren güler yüzlü Şerif Amca şimdi sizler için bir kitap yazdı. Anlatacak hikâyeleri vardı. Büyürken fark etmeniz gereken şeyler olduğunu biliyordu. “Gidip de göremediğim çocuk kalmasın; kelimelerimle, hikâyelerimle hepsine ulaşayım” dedi. Kitabı okurken kimlerle mi tanışacaksınız? Gerçek Uğur Böcekleriyle. Dilerseniz siz de Beyaz Uğur Böceği olabilirsiniz. Nasıl mı? Şerif Amca’nın önerdiği iyilikleri yaparak. Gülümseyerek büyümeniz dileğiyle…
(Tanıtım Bülteninden)


Kütüphanemizde «Küçük Beyaz Uğur Böceği Çocuklar İçin Kişisel Gelişim Kitabı 7+» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Küçük Beyaz Uğur Böceği Çocuklar İçin Kişisel Gelişim Kitabı 7+» Ahmet Şerif İzgören PDF E kitap indir

PDF

Rate article