Ahmet Şerif İzgören «Küçük Beyaz Uğur Böceği»

«Küçük Beyaz Uğur Böceği Çocuklar İçin Kişisel Gelişim Kitabı 7+» Ahmet Şerif İzgören pdf indirYazar(lar) Ahmet Şerif İzgören
Kategori(ler) Çocuk, Kişisel Gelişim, Eğitim
ISBN 9789756093689
Yıl 2010
Sayfa 88
OKU KITAP INDIR

Küçük Beyaz Uğur Böceği kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Ahmet Şerif İzgören’in duygusal ve etkileyici eseri “Küçük Beyaz Uğur Böceği”, çocuklar, çocuk gelişim uzmanları, öğretmenler ve aileler tarafından büyük beğeni topladı. Şerif Amca olarak da bilinen İzgören, Türkiye’nin dört bir yanındaki okullarda ve Çocuk Esirgeme Kurumlarında ücretsiz eğitimler veren bir yardımseverdir.

Bu kitapta, Şerif Amca’nın kelimeleri ve hikayeleri aracılığıyla çocuklarla buluşuyoruz. Kitabı okurken, gerçek uğur böcekleriyle tanışacak ve onların hikayelerine kulak vereceğiz. Şerif Amca, büyürken fark edilmesi gereken önemli şeyler olduğunu biliyor ve kelimeleriyle ve hikayeleriyle tüm çocuklara ulaşmayı hedefliyor.

“Küçük Beyaz Uğur Böceği”nde, iyilik ve gülümsemeyle büyümenin önemine vurgu yapılıyor. Şerif Amca’nın önerdiği iyilikleri yaparak herkesin beyaz bir uğur böceği olabileceği mesajı veriliyor. Kitap, sıcak bir anlatımı ve içten hikayeleriyle okuyucularını etkilemeyi ve düşündürmeyi amaçlıyor. Bu eser, çocukların ve ailelerin yaşamlarına dokunacak ve onları daha anlayışlı, sevgi dolu bireyler olmaya teşvik edecek bir rehber niteliği taşıyor.


Ahmet Şerif İzgören «Küçük Beyaz Uğur Böceği» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ahmet Şerif İzgören «Küçük Beyaz Uğur Böceği» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Ahmet Şerif İzgören «Küçük Beyaz Uğur Böceği» online kitap pdf türkçe oku