Ahmet Şerif İzgören «Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır»

Ahmet Şerif İzgören «Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır» pdf indirYazar(lar) Ahmet Şerif İzgören
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2019
Sayfa 176

OKU KITAP INDIR

Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Daha önce iş yaşamı üzerine çarpıcı görüşleriyle tanıdığımız Ahmet Şerif İzgören bu kitapta daha genel bir yaklaşımla, hayatın her dalında başarı ve mutluluğa giden yola ışık tutuyor. Bazen kahkahalarla gülecek, bazen hüzünlenecek, çokça düşünecek ve bu kitaptan çok keyif alacaksınız. Hayatınızı tekrar gözden geçirmek için 3 saat ayırın ve bu kitabı okuyun.

Lütfen bu kitabın üzerine bir uyarı yazın, Evde okunmalıdır diye. Kitap yüzünden metroda ineceğim durağı kaçırdım.
Duygu Durak


Ahmet Şerif İzgören «Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ahmet Şerif İzgören «Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Ahmet Şerif İzgören «Şu Hortumlu Dünyada Fil Yalnız Bir Hayvandır» online kitap pdf türkçe oku

Rate article