Jack Schwager «Borsa Sihirbazları»

Jack Schwager «Borsa Sihirbazları» pdf indirYazar(lar) Jack Schwager
Kategori(ler) Ekonomi
Yıl 2023
Sayfa 465

OKU KITAP INDIR

Borsa Sihirbazları kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Borsa Sihirbazları Zirvedekilerle Röportajlar “Borsa Sihirbazları bugüne kadar Wall Street üzerine yazılan en büyüleyici kitaplardan biri. Bu “sihirbazlardan” birkaçı benim de arkadaşım. Jack Schwarger onların çalışma yöntemlerini çok iyi yakalamış.”
– Martin W.Zweig, Ph. D./Editör The Zweig Forecast
“İşe yarayacak bir yöntem geliştirmek oldukça zordur. Sonrasında ise yönteminizden faydalanmak için deneyime sahip olmanız gerekir. Fakat hepsinden zor olanı, yapılan analizi paraya çevirmektir. İnanmıyorsanız bir deneyin. Bu kişiler herşeye sahip: Bu yöntem, aynı kararlılıkla davranmalarını sağlayan inanç ve disiplin. Onlar Wall Street’in kahramanlarıdır ve Jack Schwager’ın kitabı, bu karakteri canlı bir şekilde hayatımıza taşıyor.”
– Robert R. Prechter, Jr./Editör The Elliott Dalgaları Teorisiyeni
Borsa Sihirbazları’nda röportajları yayınlanan sıradışı isimlerinden bazıları:
30.000 dolarını 80 milyon dolara çıkaran Michael Marcus!
21 yıllık bir sürede, fonu ortalama % 30 yıllık getiri sağlayan Michael Steinardt!
Bir et paketleme tesisindeki idari görevini cebinde 25.000 dolar varken bırakıp şimdi günde 2 milyar dolar değerinde vadeli hazine bonosu alıp satan Tom Baldwin!
Fonları 5 yıl üst üste yüz haneli kazançlar kaydeden Paul Tudor Jones!
On altı yıl içinde inanılmaz bir şekilde %250.000’lik bir kazanç sağlayan Ed Seykota!


Jack Schwager «Borsa Sihirbazları» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Jack Schwager «Borsa Sihirbazları» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Jack Schwager «Borsa Sihirbazları» online kitap pdf türkçe oku