İlber Ortaylı «Türkiye’nin Yakın Tarihi»

İlber Ortaylı «Türkiye'nin Yakın Tarihi» pdf indirYazar(lar) İlber Ortaylı
Kategori(ler) Tarih
Yıl 2018
Sayfa 324

Türkiye’nin Yakın Tarihi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

İlber Ortaylı’nın “Türkiye’nin Yakın Tarihi” adlı kitabı, geçmişimize ışık tutarak geleceğimizi şekillendirmemize yardımcı oluyor.

Tarihin sayfalarında yolculuk yapmak ve Türkiye’nin son yüzyılını keşfetmek isteyenler için bu kitap eşsiz bir kaynak. İlber Ortaylı, kapsamlı analizleri ve sıra dışı bakış açısıyla, Türkiye’nin yakın tarihindeki dönüm noktalarını ele alıyor. Birinci Dünya Savaşı’nın acı sonuçlarından İkinci Dünya Savaşı’ndaki denge politikasına, askeri darbelerden eğitim sistemine kadar pek çok konuda derinlemesine incelenmiş analizler sunuyor.

Kitap, Türkiye’nin tarihsel, siyasi ve sosyal dönüşümlerini anlamak ve bu dönüşümlerin bugünkü durumumuza nasıl etki ettiğini anlamak isteyenler için önemli bir kaynak. İlber Ortaylı’nın bilgece döktürdüğü satırlar, geçmişte yaşananların ışığında bugünü daha iyi anlamamızı sağlıyor.

“Türkiye’nin Yakın Tarihi”, okuyuculara sadece geçmişin anlatılmamış hikayelerini değil, aynı zamanda geleceği şekillendirecek önemli dersleri de sunuyor. Eğer Türkiye’nin geçmişine ve bugününe dair derinlemesine bir bakış açısı arıyorsanız, bu kitap tam size göre.


İlber Ortaylı «Türkiye’nin Yakın Tarihi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

İlber Ortaylı «Türkiye’nin Yakın Tarihi» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF