Hachi Ishie «Disnep Manga – Cruella»

Hachi Ishie «Disnep Manga - Cruella» pdf indirYazar(lar) Hachi Ishie
Kategori(ler) Gençlik
Yıl 2022
Sayfa 176

OKU KITAP INDIR

Disnep Manga – Cruella kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

HERKESE İYİ DAVRANARAK EFSANE OLUNMAZ!
DOĞDUĞUNDA ADINI CRUELLA KOYMAMIŞLARDI. Yetenekli, yenilikçi ve hırslıydı Estella. Moda tasarımcısı olma hayalleri kuruyordu ama tüm dünya bu hayallerin gerçekleşmesine engel olmaya kararlıydı. Amatör bir hırsızın hayatı pek da ışıltılı değildir. 1970’lerin Londra’sında kendisi ve tasarımları için yüksek hedeflerin peşindeydi Estella, ah bir de parası olsaydı! Estella, en yakın arkadaşları, (ufak) suç ortakları Horace ve Jasper ile sokaklarda neler yapıyor? Engel tanımayan meşhur diva Cruella ortaya çıkmadan önce neler yaşandı?


Hachi Ishie «Disnep Manga – Cruella» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Hachi Ishie «Disnep Manga – Cruella» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Hachi Ishie «Disnep Manga – Cruella» online kitap pdf türkçe oku

Rate article