Gülten Dayıoğlu «Mo’nun Gizemi»

Gülten Dayıoğlu «Mo'nun Gizemi» pdf indirYazar(lar) Gülten Dayıoğlu
Kategori(ler) Gençlik, Roman
Yıl 2023
Sayfa 288

OKU KITAP INDIR

Mo’nun Gizemi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

‘Avustrulya’ya gidiyordum. Uçakta, her haliyle garip ve gizemli, genç bir adamla tanıştım. Kendisi Genetik Mühendisiydi. Onunla insan kopyalama olgusu üzerine, ürperti verici konuşmalar yaptık. Daha sonra o bana, roman yazmam için, yürek hoplatıcı bir serüven aktardı. Bu serüveni, birbirlerine tutkulu bir aşkla bağlı olan, Defne ve Burç adında, liseli iki genç yaşamıştı. Böylece her sayfasında acaba sorusuyla insanı kuşatın, bu soluk kesici roman ortaya çıktı. Ne var ki, bu olayda aklıma takılan bazı soruların yanıtlarını, hala bulabilmiş değilim: Yol arkadaşım Burç , gerçek bir insanmıydı?. Yoksa ben, gen teknolojisi ve canlı kopyalama yöntemiyle, labaratuvarda oluşturulmuş biriyle mi yolculuk yapmıştım?’


Gülten Dayıoğlu «Mo’nun Gizemi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Gülten Dayıoğlu «Mo’nun Gizemi» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Gülten Dayıoğlu «Mo’nun Gizemi» online kitap pdf türkçe oku