Ferida Wolff, Harriet May Savitz «Masal Battaniyesi»

Ferida Wolff, Harriet May Savitz «Masal Battaniyesi» pdf indirYazar(lar) Ferida Wolff, Harriet May Savitz
Kategori(ler) Masal
Yıl 2012
Sayfa 25

Masal Battaniyesi kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Ferida Wolff ve Harriet May Savitz’in eşsiz öyküsü “Masal Battaniyesi”, uzak bir dağ köyünde yaşayan Masalcı Nine’nin dokuduğu muhteşem yün battaniyesi etrafında dönüyor. Bu sıcacık battaniyenin üzerinde toplanan köy çocukları, Masalcı Nine’nin anlattığı masalları dinlemektedir. Ancak kış mevsiminde köy sakinlerinin ihtiyaçlarını karşılamak için Masalcı Nine, battaniyesinden yün sökerek gizlice giysiler örmeye başlar. Battaniye giderek küçülmekte, ancak köy sakinleri de bu soruna bir çözüm bulmak için bir araya gelmektedir.

“Masal Battaniyesi”, sıcak bir dostluğun, dayanışmanın ve paylaşmanın hikayesini anlatırken, Masalcı Nine’nin özverisi ve köy sakinlerinin birlikte çalışarak sorunları çözme çabasıyla da dolu. Bu dokunaklı öykü, okuyucularını duygusal bir yolculuğa çıkarırken, sadece bir battaniyenin değil, insanların birbirlerine olan sevgi ve yardımseverliğinin de ne kadar önemli olduğunu hatırlatıyor.

Eğer siz de sıcacık bir dostluk hikayesiyle iç içe, duygusal bir yolculuğa çıkmak istiyorsanız, Ferida Wolff ve Harriet May Savitz’in “Masal Battaniyesi” adlı kitabını okumalısınız. Bu kitap, sadece bir masal değil, insanlığın en temel değerlerini hatırlatan, unutulmaz bir öyküdür.


Ferida Wolff, Harriet May Savitz «Masal Battaniyesi» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ferida Wolff, Harriet May Savitz «Masal Battaniyesi» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF