Tahir Alangu «Billur Köşk Masalları»

Tahir Alangu «Billur Köşk Masalları» pdf indirYazar(lar) Tahir Alangu
Kategori(ler) Masal
Yıl 2022
Sayfa 352

OKU KITAP INDIR

Billur Köşk Masalları kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Tahir Alangu’nun Anadolu masallarından derlediği “Billur Köşk Masalları”, M.E.B. 100 Temel Eser Listesi’nde yer almasıyla tanınan ve birçok kişinin çocukluğunda mutlaka karşılaştığı masalların keyfini sunuyor. Kitapta, büyüklerimizin anlattığı ve dinlediğimiz unutulmaz masalların bir araya getirilmiş hali bulunuyor.

Her biri birbirinden etkileyici olan on dört masalın yer aldığı bu kitap, fantastik dünyalara yolculuk etmek isteyen okuyucular için bir fırsat sunuyor. Sultanlar, şehzadeler, devler, periler ve daha birçok karakterin yer aldığı masallar, büyük sorunlarla başa çıkan kahramanlarının mücadele dolu hikayelerini anlatıyor. Masalların sonunda, Tahir Alangu’nun özel açıklamaları ve masalda geçen kelimelerin açıklandığı bir Küçük Sözlük bulunuyor.

Eğer siz de çocukluğunuzun masal dünyasına geri dönmek ve bu zamanların tadını yeniden yaşamak istiyorsanız, “Billur Köşk Masalları”nı keşfetmelisiniz. Tahir Alangu’nun ustalıkla derlediği bu masallar, hem nostalji dolu bir yolculuk sunuyor hem de günümüzün sosyal konularını masalsı bir dille ele alıyor. Şimdi, masalın sihirli dünyasına adım atmak ve büyülü hikayelerle dolu bir serüvene katılmak için “Billur Köşk Masalları”nı okumaya başlayın!


Tahir Alangu «Billur Köşk Masalları» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Tahir Alangu «Billur Köşk Masalları» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Tahir Alangu «Billur Köşk Masalları» online kitap pdf türkçe oku