Emine Tavuz «Yere Yakın Yıldızlara Uzak»

Emine Tavuz «Yere Yakın Yıldızlara Uzak»  pdf indir ücretsizYazar(lar) Emine Tavuz
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 217

Yere Yakın Yıldızlara Uzak kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Emine Tavuz’un ‘Yere Yakın Yıldızlara Uzak’ adlı eseri, tesadüflerin bir araya getirdiği on dört farklı insanın hayatlarını bir metro istasyonunda birleştiriyor. Bu hikaye, birbirinden farklı hayatların kesiştiği ve kalplerin aynı ritmi paylaştığı bir anı anlatıyor.

Metronun son durağına ulaşan bu on dört kişi, beklenmedik bir şekilde mahsur kalır. İlk başta sadece fiziksel zorluklarla değil, aynı zamanda duygusal yüklerle de başa çıkmak zorundadırlar. Açlık, susuzluk, özlem, keder, hüzün ve ölüm gibi zorlu koşullar altında hayatta kalmaya çalışırken, aralarında tuhaf bir bağ oluşur.

Kitap, bu on dört kişinin yaşadığı deneyimleri ve duygusal yolculuklarını anlatarak, okuyucuları derinden etkiliyor. Her bir karakter, birbirinden farklı hikayeleri ve hayat görüşleriyle okuyucuların kalbinde derin izler bırakıyor.

‘Yere Yakın Yıldızlara Uzak’, hayatta kalmak için verilen mücadelelerin ve insanların bir araya gelerek oluşturduğu bağların gücünü anlatan etkileyici bir roman. Bu kitap, hayatın tesadüflerle dolu olduğunu ve insanların ne kadar güçlü olduklarını gösteriyor. Bu hikaye, okuyucuları düşündüren ve duygulandıran bir deneyim sunuyor.”


Emine Tavuz «Yere Yakın Yıldızlara Uzak» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir (google drive, yandex disk) veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Emine Tavuz «Yere Yakın Yıldızlara Uzak» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

PDF