Emine Tavuz «Çürük Vişne 4 – Viata»

Emine Tavuz «Çürük Vişne 4 - Viata» pdf indirYazar(lar) Emine Tavuz
Kategori(ler) Bilimkurgu, Fantastik
Yıl 2020
Sayfa 472

OKU KITAP INDIR

Çürük Vişne 4 – Viata kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Gidişler geri dönüşler içindi ama geri dönüldüğünde her şey aynı kalır mıydı?
Günler geçse, haftalar, aylar…
Kış bitse, mevsimlerden bahar olsa, bir mucize gerçekleşse…
Asrın, Esila’ya dönse…
Esila için büyük hasret yalnız kaldığı o gece başladı ve saatler, günler, haftalarca devam etti. Zamanını, saksının içindeki solmuş bir bitki kadar mutsuz geçirdi ve arkadaşlarının dahi kendisi için yapabileceği bir şey kalmadı. Yağmurlar yağdı, mevsimler değişti, çiçekler açtı ama Asrın olmayınca Esila için her mevsim kış kaldı.
Ve günü geldiğinde o mucize gerçekleşti, bahar oldu.
Fakat baharın gelişi fırtınaların kopmasına engel olamadı.
Bazı aşklar bu fırtınaların üzerinden gelir, fırtınayla başa çıkabilir, son bulmadan yoluna devam eder. Onların aşkı da böyleydi. Mehtap tepede yükselirken iki kalp bir olup titrer ve fırtına ne kadar büyük olursa olsun Asrın ile Esila’ nın yüreğinden hep aynı şey geçer: Seni seviyorum.


Emine Tavuz «Çürük Vişne 4 – Viata» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Emine Tavuz «Çürük Vişne 4 – Viata» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Emine Tavuz «Çürük Vişne 4 – Viata» online kitap pdf türkçe oku