Emine Tavuz «Çürük Vişne 2 – Veryansın»

Emine Tavuz «Çürük Vişne 2 - Veryansın» pdf indirYazar(lar) Emine Tavuz
Kategori(ler) Bilimkurgu, Fantastik
Yıl 2018
Sayfa 440

OKU KITAP INDIR

Çürük Vişne 2 – Veryansın kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Wattpad fenomeni Emine Tavuz’dan
Yangın, şimdi daha şiddetli…
Kıvılcım, Asrın ve Esila’nın içine ilk kez, bir gece yarısı düştüğünde, yeni başlayan bir hikâyenin iki kırık çocuğuydular. Hiçbir şey olması gerektiği gibi değildi ama olması gerekene yakın devam ediyordu.
Ta ki o güne kadar.
Zaman onları birbirine ilikleyen bir mekanizmaya dönüşmüşken, Esila Karam yaşadıklarının gazabına uğradı ve bir gün, tavana baktığında gördüğü şey kendisi oldu.
Önce yansımaları, tavandan ona baktı.
Sonra kâbusları, onu gece yarıları uykularından etti.
Ve sanrıları, baktığı her yerde, görmekten korktuğu şey oldu.
Esila Karam, annesiyle babasının beraber işlediği bir cinayetti artık.
“Belki gittiğimizde seni biraz daha mahvederim, biraz daha hırpalanırsın ama beraber oluruz. Beraber uyur, beraber ayılırız. Benimle uyumayı seviyorsun değil mi?”
”BİZ SENİNLE YIKIK ŞEHRİN KIRIK ÇOCUKLARIYIZ.”


Emine Tavuz «Çürük Vişne 2 – Veryansın» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Emine Tavuz «Çürük Vişne 2 – Veryansın» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Emine Tavuz «Çürük Vişne 2 – Veryansın» online kitap pdf türkçe oku