Edvin Lefevre «Bir Borsa Spekülatörünün Anıları»

Edvin Lefevre «Bir Borsa Spekülatörünün Anıları» pdf indirYazar(lar) Edvin Lefevre
Kategori(ler) Ekonomi
Yıl 2023
Sayfa 291

Bir Borsa Spekülatörünün Anıları kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Bir Borsa Spekülatörünün Anıları ” Çağımızın en iyi otuz borsacısıyla görüşmeler sırasında hepsine sorduğum ortak bazı sorular oldu. Bu sorulardan biri şuydu: Özellikle yararlı bulduğunuz ve borsacı adaylarına önerebileceğiniz kitaplar varmı? Bu soruya aldığım yanıt: Bugüne değin yazılmış en saygın finans kitaplarından biri.”
-Jack D. Schwager Borsa Sihirbazları’nın Yazarı
“Bir Borsa Spekülatörünün Anıları ilk kez yetmiş yıl önce basılmış olsa da sürü psikolojisi ve borsada zamanlama konularındaki saptamaları geçen yaz döviz piyasalarında yaşanan çılgınlığı açıklayacak kadar güncel.”
-Worth Dergisi
“Yatırım konusunda bugüne kadar yazılan en eğlenceli kitap.”
– The Seattle Times
“Bugüne kadar okuduğum en iyi kitap. Yanımda çalışanlara vermek üzere elimde her zaman birkaç nüsha bulundururum.”
– Martin Zweig
“Bu kitabı ilk kez yirmi yıl önce okumuştum. O zamandan beri defalarca yeniden okudum ama hala en sevdiğim kitaplardan biri.”
– Kenneth L. Fisher – Forbes


Edvin Lefevre «Bir Borsa Spekülatörünün Anıları» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Edvin Lefevre «Bir Borsa Spekülatörünün Anıları» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF