Daniel J. Siegel «Bütün-Beyinli Çocuk»

Daniel J. Siegel «Bütün-Beyinli Çocuk» pdf indirYazar(lar) Daniel J. Siegel
Kategori(ler) Çocuk
Yıl 2023
Sayfa 250

OKU KITAP INDIR

Bütün-Beyinli Çocuk kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Daniel J. Siegel ve Tina Payne Bryson’un “Bütün-Beyinli Çocuk” adlı kitabı, çocukların duygu patlamalarını ve zorlu davranışlarını anlamalarına yardımcı olmak için vazgeçilmez bir kaynaktır. Bu kitap, çocukların beyin gelişimini temel alarak ebeveynlere rehberlik ediyor ve onların duygusal ve zihinsel sağlıklarını desteklemek için kullanabilecekleri pratik stratejiler sunuyor.

Çocukların beyninin nasıl işlediğini anlamak, ebeveynlerin çocuklarına daha iyi nasıl yaklaşabileceklerini keşfetmelerine yardımcı olur. Kitap, çocukların duygusal patlamalarını ve çatışmalarını nasıl ele alacaklarını öğrenmek isteyen ebeveynlere, çocukların beyninin nasıl çalıştığını açıklayarak bu konuda derin bir anlayış kazandırıyor.

“Bütün-Beyinli Çocuk”, çocukların yaşlarına uygun olarak nasıl desteklenebileceği konusunda bilgiler sunar ve çocukların beyinlerini daha iyi anlayarak onlara daha iyi nasıl rehberlik edilebileceğini açıklar. Bu kitap, ebeveynlerin çocuklarıyla daha sağlıklı ve sevgi dolu ilişkiler kurmalarına yardımcı olacak bir kaynaktır.

Ebeveynler, çocuklarının duygusal gelişimini anlamak ve desteklemek istiyorlarsa, “Bütün-Beyinli Çocuk” adlı bu kitabı mutlaka okumalıdır. Bu kitap, çocuklarınızla daha sağlam bir bağ kurmanız ve onların gelişimine katkıda bulunmanız için bir rehber olarak hizmet edecektir.


Daniel J. Siegel «Bütün-Beyinli Çocuk» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Daniel J. Siegel «Bütün-Beyinli Çocuk» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Daniel J. Siegel «Bütün-Beyinli Çocuk» kitap pdf türkçe oku

Rate article