Ceren Melek «Ateşpare – 4»

Ceren Melek «Ateşpare - 4» pdf indirYazar(lar) Ceren Melek
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 464

OKU KITAP INDIR

Ateşpare – 4 kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Ceren Melek’in “Ateşpare – 4” adlı kitabı, Aşkın ve Ateş’in macerasını sürdürdüğü heyecan dolu bir serüven sunuyor.

Aşkın artık Ateş’e duyduğu aşkı kabullenmiştir ancak yaklaşan tehlikenin farkındadır. Ateş’in ailesinin teknolojisi hala gizemini korurken, çevrelerini saran tehlikelerle başa çıkmaya çalışırlar. Aşkın’ı yetiştiren Kaptan’ın acılarla dolu sırları da yavaş yavaş açığa çıkmaya başlar.

Gizemli düşmanlar, karanlık geçmişler ve mucizevi teknolojiler, Aşkın ve Ateş’in etrafını sarmıştır. İkilinin en büyük düşmanlarıyla yüzleşirken, aralarındaki tutkulu sevginin gücünü keşfedeceklerdir.

“Hayatım domino taşları gibiydi, her şey birbiriyle bağlıydı ve ben de bu domino taşlarını yöneten oyuncuydum. Her düşen taş, öncesinde ona çarpan diğer taşın etkisini taşıyordu. Bu öyle ince bir işti ki bir taşı bir milimetre bile yanlış açıda koyarsam bu tüm düzeneği bozardı. Her hamlem hesaplı, her tavrım gerçeğin dışında olmalıydı.”

Bu roman, argo ve küfürlü ifadeler içerebilir ve yetişkin okurlar içindir. “Ateşpare – 4”, okuyucuları sürükleyici bir maceraya davet ediyor, karakterlerin karmaşık ilişkileri ve yaşadıkları olaylar arasında merak uyandırıcı bir hikaye sunuyor.


Ceren Melek «Ateşpare – 4» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ceren Melek «Ateşpare – 4» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Ceren Melek «Ateşpare – 4» online kitap pdf türkçe oku

  1. Cemile

    Beğendim güzel devamını bekliyorum dört gözle

    Cevapla