Ceren Melek «Ateşpare – 3»

Ceren Melek «Ateşpare - 3» pdf indirYazar(lar) Ceren Melek
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 416

OKU KITAP INDIR

Ateşpare – 3 kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Ceren Melek’in “Ateşpare – 3” adlı kitabı, bir seri katil ve bir teknoloji dâhisi mafya babasının sıra dışı hikayesini anlatıyor.

Ana karakterler Aşkın ve Ateş, kendi “doğrusu” olarak gördükleri zorlu yolculuklarında yepyeni bir duygu olan Aşk’la karşı karşıya kalırlar. Ancak Aşkın, bu derin duyguları kabul etmekte zorlanırken, güven problemiyle de mücadele etmektedir.

İki azılı âşık, birbirlerinin geçmişlerine ve sırlarına doğru bir yolculuğa çıkarlar ve bu süreçte birbirlerine daha da yakınlaşırlar. Ancak Aşkın, Ateş’in hislerine nasıl yanıt vereceğini bilemezken, yaşadığı hislerin etkisinde kalmaktadır.

“İki ucu kanlı makas ellerimdeydi; o makasın arasındaydım, o makasın kendisiydim. Makas her kapandığında Aşkın biraz daha sönüyordu, V’nin vahşi ateşiyle.”

Bu roman, yetişkin okurlar için uygundur ve argo ve küfürlü ifadeler içerebilir. “Ateşpare – 3”, okuyucuları sürükleyici bir serüvene davet ediyor, karakterlerin karmaşık ilişkileri ve yaşadıkları olaylar arasında merak uyandırıcı bir hikaye sunuyor.


Ceren Melek «Ateşpare – 3» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Ceren Melek «Ateşpare – 3» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Ceren Melek «Ateşpare – 3» online kitap pdf türkçe oku