Charles Duhigg «Alışkanlıkların Gücü»

«Alışkanlıkların Gücü» Charles DuhiggYazar(lar) Charles Duhigg
Kategori(ler) Ekonomi
ISBN 9757004677
Yıl 2023
Sayfa 157

OKU KITAP INDIR

Alışkanlıkların Gücü kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Alışkanlıkların Gücü: Nasıl Olur da Kötü Alışkanlıklardan Kurtulur, İyi Alışkanlıkları Kazanırız?

Alışkanlıklar, hayatımızın her alanında var.

Ne yediğimizden, ne kadar egzersiz yaptığımıza, ne kadar para harcadığımıza kadar, alışkanlıklarımız bizi yönlendirir.

Alışkanlıkların Gücü, alışkanlıkların nasıl oluştuğunu, nasıl değiştiğini ve nasıl kontrol altına alınabileceğini açıklayan bir kitaptır.

Kitap, New York Times’ın ödüllü iş dünyası muhabiri Charles Duhigg tarafından yazılmıştır. Duhigg, alışkanlıkların arkasındaki bilimi ve psikolojiyi incelerken, kişisel ve kurumsal değişim için ilham verici bir yol haritası sunuyor.

Kitabı okuduğunuzda, kötü alışkanlıklardan nasıl kurtulacağınızı ve iyi alışkanlıkları nasıl kazanacağınızı öğreneceksiniz.

Ayrıca, alışkanlıkların nasıl çalıştığı ve onları nasıl değiştirebileceğiniz hakkında yeni bir bakış açısı kazanacaksınız.

Alışkanlıkların Gücü, kişisel ve kurumsal değişim için vazgeçilmez bir kitaptır.


Charles Duhigg Alışkanlıkların Gücü kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Charles Duhigg «Alışkanlıkların Gücü» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Charles Duhigg «Alışkanlıkların Gücü» online kitap pdf türkçe oku