Zeynep Akçay «Feng Shui»

Zeynep Akçay «Feng Shui» pdf indirYazar(lar) Zeynep Akçay
Kategori(ler) Sağlık
Yıl 2023
Sayfa 200

Feng Shui kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Zeynep Akçay’ın kaleme aldığı “Feng Shui,” kökleri Antik Çin’e dayanan ve yüzyıllardır korunmuş gizli bir felsefenin kapılarını aralıyor. “Feng,” rüzgârı simgelerken, “Shui” yaşam enerjisi ve maddeyle bağlantılıdır. Bu anlamda Feng Shui, bir mekânda yaşayan canlıları besleyen güçtür.

Eğer hayatınızda aksilikler, şanssızlıklar ve başarısızlıklar sizi sık sık rahatsız ediyorsa, sağlık sorunları gündeminizin bir parçası haline geldiyse veya ilişkilerinizde sorunlar yaşıyorsanız, Feng Shui uzmanlarına göre “hasta” bir mekânda yaşayabilirsiniz demektir. Ancak endişelenmeyin, bu kitap size bu sorunların üstesinden nasıl geleceğinizi öğretecek.

Zeynep Akçay’ın uzmanlığı ve rehberliği ile, bu kitap sayesinde yaşadığınız mekânı dengelemek, olumsuz enerjileri temizlemek ve yaşamınızı olumlu bir şekilde etkilemek için pratik yöntemler öğreneceksiniz. “Feng Shui,” size yaşamınızda daha fazla denge, şans ve mutluluk getirecek kapıları açabilir. İşte bu kitap, bu gizemli felsefeyi anlayarak yaşamınıza denge ve refah getirmenin anahtarını sunuyor.


Zeynep Akçay «Feng Shui» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Zeynep Akçay «Feng Shui» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

PDF