Philip K. Dick «Yüksek Şatodaki Adam»

«Yüksek Şatodaki Adam» Philip K. Dick pdf indirYazar(lar) Philip K. Dick
Kategori(ler) Roman, Bilim-Kurgu, Edebiyat
ISBN 9786055150464
Yıl 2013
Sayfa 460

OKU KITAP INDIR

Yüksek Şatodaki Adam kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Philip K. Dick’in ödüllü başyapıtı “Yüksek Şatodaki Adam”, Altıkırkbeş baskısıyla tamamen yeni bir edisyonla okurlarla buluşuyor. Bu özel versiyon, yazarın eserin bütününden daha derin bir tarihsel antropoloji merkeziyle kaleme aldığı “Nazizm ve Yüksek Şato” kitapçığını içermektedir. Okuyucular, bu ek bölümü kitaptan ayrı bir metin olarak okuma ayrıcalığına sahip olacaklar.

Ayrıca, eserin yayımlanışı ardından -edisyonlara girmeyen- kitabın devamı niteliğini verdiği iki gövde metin de ilk defa Türkçede yayımlanıyor. Bu, okuyuculara Philip K. Dick’in düşünsel derinliğine daha fazla nüfuz etme fırsatı sunuyor.

“Yüksek Şatodaki Adam”, distopik bir geleceği konu alırken, aynı zamanda insan doğasının karmaşıklığını ve toplumsal yapıların eleştirisiyle dolu bir başyapıt. Okuyucular, kitabı okuyarak sadece olay örgüsünü değil, aynı zamanda yazarın derinlikli analizlerini de keşfedecekler. Eğer sıra dışı bir bilimkurgu deneyimi arıyorsanız, “Yüksek Şatodaki Adam” tam da aradığınız kitap olabilir.

Philip K. Dick’in benzersiz kurgusu ve düşünsel derinliğiyle donatılmış bu özel edisyon, okurları unutulmaz bir yolculuğa davet ediyor. Eğer distopik dünyalara ve felsefi sorulara ilgi duyuyorsanız, “Yüksek Şatodaki Adam”ı okumadan geçmeyin.


Philip K. Dick «Yüksek Şatodaki Adam» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Philip K. Dick «Yüksek Şatodaki Adam» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Philip K. Dick «Yüksek Şatodaki Adam» online kitap pdf türkçe oku