Yiğit Recep Efe «Tozkoparan İskender – Kurt Kapanı»

Yiğit Recep Efe «Tozkoparan İskender - Kurt Kapanı» pdf indirYazar(lar) Yiğit Recep Efe
Kategori(ler) Çocuk
Yıl 2022
Sayfa 136

Tozkoparan İskender – Kurt Kapanı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

TRT’nin sevilen gençlik dizisinin kahramanı Tozkoparan İskender ve arkadaşlarının gizemli zaman yolculuğu maceraları devam ediyor.

Ahriman’ın torunları Zamanbozanlar, gizli planlarını uygulamak için zamanda yolculuk yapıp tarihin akışını değiştirmeye çalışmaktadır. Onları durdurabilecek tek güç, Zamanın Çocuğu Tozkoparan İskender ve arkadaşlarıdır.

Zamanbozanlar’ın izini binlerce yıl öncesinde bulan Mavi Ay’ın, Asya’nın uçsuz bucaksız bozkırlarında yaşadığı nefes kesen bir macera seni bekliyor!


Yiğit Recep Efe «Tozkoparan İskender – Kurt Kapanı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Yiğit Recep Efe «Tozkoparan İskender – Kurt Kapanı» ücretsiz PDF E-kitap indir

Rate article