Tezer Özlü «Çocukluğun Soğuk Geceleri»

Tezer Özlü «Çocukluğun Soğuk Geceleri» pdf indirYazar(lar) Tezer Özlü
Kategori(ler) Hikaye
Yıl 2019
Sayfa 65

OKU KITAP INDIR

Çocukluğun Soğuk Geceleri kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Tezer Özlü’nün ilk romanı “Çocukluğun Soğuk Geceleri”, yaşamın sadece bir başlangıcını değil, sürekli dönüşen ve belki de hiç çıkılamayan çocukluğun derinliklerine doğru bir yolculuğa davet ediyor. Roman, yetişkinlerin, çocukluğa ve farklılığa tahammül etmeyen dünyasına karşı bir başkaldırıyı anlatırken, yazar anıların çıplak gerçekliğine sığınıyor.

Tezer Özlü’nün eseri, sıradan bir çocukluk portresi değil, derinlemesine bir iç yolculuğa ve keşfe dönüşüyor. Romanın sayfaları arasında, çocukluğun karmaşıklığı, masumiyeti ve karmaşasıyla yüzleşirken, aynı zamanda yetişkin dünyasının acımasızlığına da tanıklık ediyoruz. Özlü, okuyucuyu, çocukluğun soğuk gecelerinde bir yolculuğa çıkarırken, insanın temel duygularını ve deneyimlerini sorgulamaya yönlendiriyor.

Bu romanı okuyarak, sıra dışı bir çocukluk deneyimine tanıklık edecek ve Tezer Özlü’nün sıra dışı üslubuyla yazılmış bu eserden derin bir etkilenimle ayrılacaksınız. “Çocukluğun Soğuk Geceleri”, sadece bir roman değil, insanın iç dünyasına dair derin bir yolculuktur ve mutlaka okunması gereken bir başyapıttır.


Tezer Özlü «Çocukluğun Soğuk Geceleri» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Tezer Özlü «Çocukluğun Soğuk Geceleri» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Tezer Özlü «Çocukluğun Soğuk Geceleri» online kitap pdf türkçe oku