Stephanie Garber «Kırık Bir Kalp»

Stephanie Garber «Kırık Bir Kalp» pdf indirYazar(lar) Stephanie Garber
Kategori(ler) Bilimkurgu
Yıl 2022
Sayfa 336

OKU KITAP INDIR

Kırık Bir Kalp kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

New York Times’ın çok satan yazarı Stephanie Garber’dan Caraval serisinin sihirli evreninde geçen lanetli bir aşk masalı

Evangeline Fox babasının antika dükkânında, sonsuz mutluluk vaat eden peri masallarıyla ve kalbi atmayan, öldürücü öpücüğüyle meşhur Kupa Prensi gibi efsanelerle büyümüştü. Günlerden bir gün, hayatının aşkının başka biriyle evlenmek üzere olduğunu öğrendiğinde, çareyi Kupa Prensi’nden yardım dilemekte buldu.

Prens ondan üç öpücük istedi… Ve olaylar gelişti…

Sonsuza dek mutlu olmak için neleri feda edersin?


Stephanie Garber «Kırık Bir Kalp» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Stephanie Garber «Kırık Bir Kalp» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Stephanie Garber «Kırık Bir Kalp» online kitap pdf türkçe oku