Stephanie Garber «Gerçek Aşkın Laneti»

Stephanie Garber «Gerçek Aşkın Laneti» pdf indirYazar(lar) Stephanie Garber
Kategori(ler) Fantastik
Yıl 2024
Sayfa 312

OKU KITAP INDIR

Gerçek Aşkın Laneti kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Stephanie Garber’ın büyülü evreninde geçen lanetli aşk üçlemesinin son kitabı “Gerçek Aşkın Laneti”, okuyucularını sihirli bir yolculuğa davet ediyor.

Evangeline Fox, kendi peri masalını yaşamak için Muhteşem Kuzey’e gider. Burada, yakışıklı bir prensle evlenir ve efsanevi bir şatoda yaşamaya başlar. Ancak Evangeline, masalının bedelini ödemeye hazır değildir. Kocasıyla yaşadığı mutlu hayat, aslında yıkıcı bir gerçeğin perdesini örtmektedir. Kocası, bu gerçeği saklamak için her şeyi yapmaya kararlıdır, ancak önce Kupa Prensi’ni öldürmesi gerekmektedir.

İki adam, bir kadın ve sonsuza dek mutluluk için ölümcül bir savaşın içine sürüklenirler. Kan dökülecek, kalpler çalınacak ve büyük bir sır ortaya çıkacaktır.

Stephanie Garber, peri masallarının tartışmasız kraliçesi olarak bilinir. Okuyucuları, Garber’ın büyülü dünyasına adım attıklarında, büyünün, hilenin ve tutkunun içinde kaybolurlar. Mary E. Pearson’un da dediği gibi, Garber’ın dünyasına daldığınızda, mutlulukla kaybolursunuz.

“Gerçek Aşkın Laneti”, New York Times’ın çok satan yazarı Stephanie Garber’ın lanetli aşk üçlemesinin muhteşem bir sona ulaştığı bir roman. Bu kitabı okuyarak, sihirli bir maceraya atılacak ve Evangeline’in kaderini ve aşkının gücünü keşfedeceksiniz.


Stephanie Garber «Gerçek Aşkın Laneti» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Stephanie Garber «Gerçek Aşkın Laneti» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Stephanie Garber «Gerçek Aşkın Laneti» online kitap pdf türkçe oku