Necip Fazıl Kısakürek «Son Devrin Din Mazlumları»

«Son Devrin Din Mazlumları» Necip Fazıl Kısakürek pdf indirYazar(lar) Necip Fazıl Kısakürek
Kategori(ler) Tarih, Din (İslam)
ISBN 9789758180134
Yıl 2008
Sayfa 323
OKU KITAP INDIR

Son Devrin Din Mazlumları kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Necip Fazıl Kısakürek’in “Son Devrin Din Mazlumları” adlı eseri, tarihte unutulmaz izler bırakan büyük mazlumların ardından gelen bir hikayeyle okuyucuyu içine çekiyor. Kitap, iman ve idealler uğruna yaşanan genel mazlumiyetlerin yanı sıra, özellikle yakın tarihimize odaklanarak İslam nefretinin kökenlerini ve Cumhuriyet dönemindeki zulümleri ele alıyor.

Ana karakterlerin başından geçenler, tarihin derinliklerinde dolaşırken, okuyucuyu merakla beklenen bir hikayenin içine çekiyor. Kitap, İttihat ve Terakki’nin etkisiyle başlayan ve Cumhuriyet döneminde doruk noktasına ulaşan İslam nefretinin arka planını aydınlatıyor. Bu zemin üzerinde yaşanan kuduz zulümler, masum insanların yaşadığı acı dolu hikayelerle birlikte anlatılıyor.

Necip Fazıl Kısakürek’in ustalığıyla kaleme alınmış bu eser, okuyucuya tarihin derinliklerinde bir yolculuk vadediyor. Kitap, sade ve akıcı bir üslupla yazılmış olup, herkesin kolayca anlayabileceği bir dille aktarılmıştır. “Son Devrin Din Mazlumları”, iman ve adalet uğruna verilen mücadelenin izini sürmek isteyen herkes için essiz bir kaynak niteliği taşıyor.


Necip Fazıl Kısakürek «Son Devrin Din Mazlumları» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Necip Fazıl Kısakürek «Son Devrin Din Mazlumları» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Necip Fazıl Kısakürek «Son Devrin Din Mazlumları» online kitap pdf türkçe oku