«Son Devrin Din Mazlumları» Necip Fazıl Kısakürek

«Son Devrin Din Mazlumları» Necip Fazıl KısakürekYazar(lar) Necip Fazıl Kısakürek
Kategori(ler) Tarih, Din (İslam)
ISBN 9789758180134
Yıl 2008
Sayfa 323

«Son Devrin Din Mazlumları» Necip Fazıl Kısakürek için özet (Açıklama)

Bu eser, “Tarih Boyunca Büyük Mazlumlar”dan sonra beklenmesi ve ona eklenmesi gereken bir bahsi çerçeveliyor. İman ve ideal uğrunda umumi mazlumluk davasının çok yakından, öz hayatımızdan, yakın tarihimizden ele alınması ve hususi planda gösterilmesi… Bu yakın tarih ve hususi plan, İttihat ve Terakki ile başlayan, Cumhuriyetle yerleştiğini gördüğümüz İslam nefretinin zeminini çizer ve o zemin üzerinde en kuduz zulüm kılıciyle düşürülen masum başların hikayelerini anlatır.


Kütüphanemizde «Son Devrin Din Mazlumları» kitabını ücretsiz olarak kayıt olmadan okuyabilir veya Portekizce olarak sunulan epub, mobi, pdf gibi formatlardan uygun formatta sms (sms) indirebilirsiniz. e-kitap , Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

«Son Devrin Din Mazlumları» Necip Fazıl Kısakürek PDF E kitap indir

PDF

Rate article