Serhat Yabancı «Kurtarıcı mısın Kurban mı? – Sizi Suçlu ve Borçlu Hissettirenlerden Kurtulmanın Yolları»

Serhat Yabancı «Kurtarıcı mısın Kurban mı? - Sizi Suçlu ve Borçlu Hissettirenlerden Kurtulmanın Yolları» pdf indirYazar(lar) Serhat Yabancı
Kategori(ler) Psikoloji, Bilim
Yıl 2022
Sayfa 192

OKU KITAP INDIR

Kurtarıcı mısın Kurban mı? – Sizi Suçlu ve Borçlu Hissettirenlerden Kurtulmanın Yolları kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Serhat Yabancı’nın “Kurtarıcı mısın Kurban mı? – Sizi Suçlu ve Borçlu Hissettirenlerden Kurtulmanın Yolları” adlı eseri, insanların kendi ihtiyaçları ve istekleriyle yüzleşmek yerine başkalarının sorunları ve beklentileriyle meşgul olmalarını ele alıyor. Eserde, okuyucuya kişisel gelişim ve farkındalık konularında önemli bir rehberlik sunulmaktadır.

Yabancı, okuyucuları, kendi yaşamlarını yönlendiren ve etkileyen rol ve davranış kalıplarını sorgulamaya teşvik ediyor. Özellikle, insanların kendilerini kurtarıcı veya kurban rolünde buldukları durumları analiz ederken, bu kalıplardan nasıl çıkabileceklerine dair değerli ipuçları sunmaktadır.

Eserde, sınırlarını çizmenin ve kendi yaşamlarına sahip çıkmanın önemi vurgulanırken, kişisel gelişim ve özsaygı konularında derinlemesine bir içsel yolculuğa çıkılır. Yabancı, okuyucuların kendi değerlerini tanımlamalarına, zarar veren ilişkilerden ve kalıplardan kurtulmalarına yardımcı olurken, daha sağlıklı ve mutlu bir yaşamın kapılarını aralamalarına da destek olmaktadır.

“Kurtarıcı mısın Kurban mı? – Sizi Suçlu ve Borçlu Hissettirenlerden Kurtulmanın Yolları” adlı bu eser, kişisel gelişim ve farkındalık konularına ilgi duyan herkes için değerli bir kaynak niteliği taşımaktadır. Yabancı’nın sade ve etkileyici üslubuyla yazılmış bu kitabı okuyarak, kendinizle ve ilişkilerinizle ilgili derinlemesine bir anlayış geliştirecek, daha sağlıklı bir yaşam sürme yolunda adımlar atacaksınız.


Serhat Yabancı «Kurtarıcı mısın Kurban mı? – Sizi Suçlu ve Borçlu Hissettirenlerden Kurtulmanın Yolları» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Serhat Yabancı «Kurtarıcı mısın Kurban mı? – Sizi Suçlu ve Borçlu Hissettirenlerden Kurtulmanın Yolları» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Serhat Yabancı «Kurtarıcı mısın Kurban mı? – Sizi Suçlu ve Borçlu Hissettirenlerden Kurtulmanın Yolları» online kitap pdf türkçe oku