Rudyard Kipling «Orman Çocuğu Mogli»

Rudyard Kipling «Orman Çocuğu Mogli» pdf indirYazar(lar) Rudyard Kipling
Kategori(ler) Çocuk
Yıl 2003
Sayfa 112

Orman Çocuğu Mogli kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Bir kaplan tarafından kaçırılan çocuğun, kurt ailesinin elinde büyümesi ve orman yaşamı… Elinizdeki kitap; hayvanların, orman yasalarını korumak, yaşam düzenini bozmamak için verdikleri savaşta yaşananları etkileyici bir dille anlatıyor.

Anne kurdun, korkusuz ama sevgi dolu yaklaşımı, belki de sevginin dilinin tek olduğunu gösteren en büyük kanıt.

“Ailem” dediği bu canlılara, “yuvam” dediği ormana bağlı, onları korumak için de hiçbir tehlikeden kaçınmayan bir çocuğun öyküsünü okumak sizlere yeni heyecanlar yaşatacaktır. Ormanın içinde, ormanın sesini dinleyerek okuyacaksınız bu satırları. İyi okumalar…


Rudyard Kipling «Orman Çocuğu Mogli» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Rudyard Kipling «Orman Çocuğu Mogli» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF