Rehman Sana «Yüz okuma sanatı»

Rehman Sana «Yüz okuma sanatı» pdf indirYazar(lar) Rehman Sana
Kategori(ler) Edebiyat
Yıl 2022
Sayfa 188

OKU KITAP INDIR

Yüz okuma sanatı kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Makul bir başlangıç ​​planına bağlı kalınacaksa, uzay aracının mümkün olan en yüksek güvenliğine göre hazırlanmış, doğası gereği katı onay kriterlerinin gerekliliklerini karşılamak için teknik gereksinimler genellikle yeterince hızlı bir şekilde ele alınamaz.

Bu durumlarda, uçuşları zamanında onaylayabilmek için güvenlik kriterleri – genellikle mantıksal sahte argümanlarla – ustaca değiştirilir. Bu da, mekiğin nispeten güvenli olmayan işaretler altında uçtuğu ve arıza olasılığının yaklaşık yüzde bir aralığında olduğu anlamına gelir (daha kesin bilgi sağlamak zordur).

Buna karşılık resmi yönetim, kaza olasılığını bin kat daha düşük görüyormuş gibi yapıyor. Bu duruşun arkasında, bir yandan, fon tahsisini güvence altına almaya devam etmek için hükümeti NASA’nın mükemmelliği ve başarısı konusunda ikna etme girişimi var.

Her halükarda, bu iletişim güçlükleri, sıradan insanları bu tehlikeli makinelerde uçmaya teşvik etmenin en talihsizi de dahil olmak üzere korkunç sonuçlara yol açar, sanki şimdi sıradan bir uçakla aynı güvenlik seviyesini sunuyorlar. Astronotlar, test pilotları gibi, risklerinin farkında olmalı ve cesaretlerine hayranız.

NASA’daki sorumluların her iki ayağının da yere basmasını ve teknik kusurlar ve zayıflıklar hakkında aktif olarak onları düzeltmeye çalışacak kadar bilgi sahibi olmasını sağlayan önerilere ihtiyacımız var.

Uzayı keşfetmenin diğer yöntemleriyle kıyaslamak için mekiğin maliyet ve faydaları hakkında bir gerçeklik duygusuna sahip olmanız gerekir. Ve sözleşmelere girerken ve herhangi bir projenin maliyetlerini ve zorluklarını tahmin ederken gerçekçi olmaları gerekir. Sadece gerçekçi uçuş planları hazırlanmalıdır – makul bir takip edilme şansı olan planlar. Hükümet bu şartlar altında NASA’yı desteklemek istemiyorsa bu değiştirilemez.

NASA, destek beklediği vatandaşlara, kısıtlı kaynaklarının kullanımı konusunda bu vatandaşların en mantıklı kararları verebilmeleri için açıklık, dürüstlük ve kapsamlı bilgi borçludur.

Başarılı bir teknik, bir gerçeklik duygusunun reklamdan önce geldiğini varsayar, çünkü doğa aldatılamaz.


Rehman Sana «Yüz okuma sanatı» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Rehman Sana «Yüz okuma sanatı» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Rehman Sana «Yüz okuma sanatı» online kitap pdf türkçe oku