Rachel Gillig «Bir Karanlık Pencere»

Rachel Gillig «Bir Karanlık Pencere» pdf indirYazar(lar) Rachel Gillig
Kategori(ler) Bilimkurgu,
Yıl 2023
Sayfa 400

OKU KITAP INDIR

Bir Karanlık Pencere kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

ELSPETH’İN BİR CANAVARA İHTİYACI VAR.
O CANAVAR BİZZAT KENDİSİ OLABİLİR.
BU GOTİK FANTASTİK ÇIKIŞ ROMANINDA
BİR GENÇ KIZ KRALLIĞINI KURTARMAK İÇİN
ZİHNİNDEKİ CANAVARI SERBEST BIRAKMALIDIR.

Elspeth Spindle’ın bir sisin içine hapsedilmiş ürkütücü Blunder Krallığı’nda güven içinde yaşayabilmek için şanstan daha fazlasına ihtiyacı vardır. Bir canavara… Kâbus dediği bu kadim, kurnaz ruh kafasının içinde yaşar. Onu korur. Sırlarını saklar. Fakat her şeyin bir bedeli vardır, özellikle de sihrin. Elspeth orman yolunda gizemli bir haydutla karşılaştığında hayatı temelinden sarsılır. Gölgeler ve aldatmacalarla örülü bir hayata sürüklenen Elspeth, Blunder’ı dört bir yanını saran kara büyüden
kurtarmak için tehlikeli bir göreve dâhil olur. Ne var ki haydut bildiği kişi Kral’ın öz yeğeni, Blunder’daki en tehlikeli adamların komutanından başkası değildir… ve vatana ihanet suçlusudur.


Rachel Gillig «Bir Karanlık Pencere» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Rachel Gillig «Bir Karanlık Pencere» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Rachel Gillig «Bir Karanlık Pencere» online kitap pdf türkçe oku