Rabia Gümüş «Dağ Başında Aşk»

Rabia Gümüş «Dağ Başında Aşk» pdf okuYazar(lar) Rabia Gümüş
Kategori(ler) Roman
Yıl 2021
Sayfa 536

OKU KITAP INDIR

Dağ Başında Aşk kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Güzel seviyorsun,” dedim gözlerine bakarak.
“Güzeli, güzel seviyorum,” dedi.

İnsan yeni bir hikâyeye, biriyle tanışarak ya da yeni bir yere giderek başlarmış. Benim hikâyemde ikisi de vardı. Gittiğim yeni şehirde tanıştığım adamla hikâyem başladı.

Teğmen Emre Kurt…
Zümrüt yeşili gözleri beni her defasında büyülüyordu.
İçine çekildiğim derin bir kuyuydu sanki. O derin kuyu bende keşfetme isteği uyandırıyordu. Bana doğru attığı her adım bir diğerinden daha güçlüydü ve kaçmamı imkânsız hâle getiriyordu. Sonunu göremediğim o kuyuya gözlerimi kapatıp, kendimi bırakma isteğim gün geçtikçe artıyordu.

Askeriyede öğretmenlik yapmaya başladığımda,
başıma geleceklerden bihaberdim. Abimin de görev yaptığı
bu askeriyedeki öğretmenlik görevi, içerideki haini bulmam için
bir araçtı. İçimizde, kapalı kapılar ardında, ihanet eden biri vardı. Açtığım her kapı bir diğerine çıkarken; o kapılardan birinde onu bulmaktan korkuyordum.


Rabia Gümüş «Dağ Başında Aşk» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Rabia Gümüş «Dağ Başında Aşk» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Rabia Gümüş «Dağ Başında Aşk» online kitap pdf türkçe oku