R. İdeli «Eflal 3»

R. İdeli «Eflal 3» pdf indirYazar(lar) R. İdeli
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 488

OKU KITAP INDIR

Eflal 3 kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Çiçeğin suya ihtiyacı vardı, insanın anlaşılmaya. Bunun için de zamana. Bu yüzden koca bir çölü kum saatine doldurdu insanoğlu. Adım adım, saniyelerle beraber.”
Eflâl…
Geçmişin karanlık yüzünü aydınlatmış, ailesiyle ilgili bilinmezleri çözmeye başlamıştır.
Lâl…
Eflâl’in yaralarını saran Karan, Efdal’in yaralarını sarmak için Lâl’e sıkı sıkıya sarılmıştır. Ancak yeni yaralar, açılmak için gün sayıyordur. Beklenmedik bir anda aldıkları haberden sonra hayatları bir daha eskisi gibi olmayacaktır.
Minik kuş…
Eflâl’den duydukları sonrasında hayatı değişen Ömer, hayatına devam etmenin yollarını aramak için hiç olmadığı kadar güçlü olmak zorundadır.
Sevdikleri için türlü fedakârlığa katlanabilecek kadar güçlenen Eflâl, kaderin ağlarını ördüğü hayatları bir bir huzura kavuşturmak için verdiği mücadeleden hiç vazgeçmeyecektir.
Şimdi yalnızca Eflâl ve Karan için değil, tüm sevdikleri için geçmişle hesaplaşma vaktidir. Peki bu hesaplaşmadan kimler başı dik çıkacaktır?


R. İdeli «Eflal 3» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

R. İdeli «Eflal 3» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

R. İdeli «Eflal 3» online kitap pdf türkçe oku