Özdemir Asaf «Benden Sonra Mutluluk»

Özdemir Asaf «Benden Sonra Mutluluk» pdf indirYazar(lar) Özdemir Asaf
Kategori(ler) Edebiyat
Yıl 2016
Sayfa 280

OKU KITAP INDIR

Benden Sonra Mutluluk kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Özdemir Asaf’ın eserlerinin unutulmaz bir derlemesi olan “Benden Sonra Mutluluk”, şairin ölümünden sonra geriye kalan defterlerinden ve dosyalarından seçilmiş şiirlerle dolu bir kitaptır.

Şairin yoğun düşünce ve duyarlılıkları, çarpıcı sözcük seçimleriyle işlenmiş kısa ve etkileyici dizelerde kendini gösterir. Bu kitapta, daha önce hiçbir yerde yayınlanmamış şiirlerin yanı sıra, bazıları yaşamdan ve çağından ilham alarak yazılmış bilgece dörtlükler de bulunmaktadır.

Kitabın editörü Şükran Kurdakul’un belirttiği gibi, Özdemir Asaf birçok şiirini kitaplarına almamıştır. Ancak bu eser, şairin isteğine aykırı olarak, defterlerinde ve dergilerde sararmış birçok şiiri içerir. Seçme işi zorlu olsa da, kitabın içeriği titizlikle ele alınmış ve şairin tamamladığı şiirlerin yanı sıra özenle seçilmiş diğer eserler de kitaba dahil edilmiştir.

“Benden Sonra Mutluluk”, Özdemir Asaf’ın edebi mirasının nadir bir koleksiyonunu sunar. Eğer edebiyatın büyüsüne kapılmak ve şairin derin düşüncelerine yolculuk yapmak istiyorsanız, bu kitap tam size göre!


Özdemir Asaf «Benden Sonra Mutluluk» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Özdemir Asaf «Benden Sonra Mutluluk» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Özdemir Asaf «Benden Sonra Mutluluk» online kitap pdf türkçe oku