Agatha Christie «Ölüm diken üstünde»

«Ölüm diken üstünde» Agatha Christie pdf indirYazar(lar) Agatha Christie
Kategori(ler) Detektiv
Yıl 1935
Sayfa 130
OKU KITAP INDIR

Ölüm diken üstünde kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Agatha Christie’in ünlü eseri “Ölüm Diken Üstünde”, heyecan dolu bir dedektif hikayesi sunuyor. La Bourget’den Croydon’a giden uçakta, ansızın bir arı sokması sonucu hayatını kaybeden bir kadının ölümü esrarengiz bir hal alır. Ancak, yolculuğa Hercule Poirot gibi ünlü bir dedektif de katılmıştır ve olayı sadece arı sokması olarak görmemektedir.

Poirot, Scotland Yard ve Surete ile birlikte çalışarak kendi benzersiz yöntemlerini kullanarak bu gizemi çözmeye kararlıdır. Ancak her şey göründüğü gibi değildir. İnceledikçe, yolculardan birinin sıradan bir arı sokmasının ötesinde bir niyeti olabileceğini düşünmeye başlar.

“Ölüm Diken Üstünde” okuyucuyu sürükleyici bir maceraya davet ediyor. Kitabı okuyarak, karmaşık bir suç örgüsünü çözmeye çalışırken Poirot’un zekasına tanıklık edecek ve her sayfada yeni bir sürprizle karşılaşacaksınız. Agatha Christie’nin ustalıkla kurguladığı bu gerilim dolu roman, okuyucuları soluksuz bırakacak.


Agatha Christie «Ölüm diken üstünde» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Agatha Christie «Ölüm diken üstünde» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Agatha Christie «Ölüm diken üstünde» online kitap pdf türkçe oku