Agatha Christie «On Kişiydiler (On Küçük Zenci)»

Agatha Christie «On Kişiydiler (On Küçük Zenci)» pdf indirYazar(lar) Agatha Christie
Kategori(ler) Polisiye
Yıl 2023
Sayfa 224

OKU KITAP INDIR

On Kişiydiler (On Küçük Zenci) kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Agatha Christie’nin “On Kişiydiler (On Küçük Zenci)” adlı eseri, 1939 yılında Avrupa’nın savaşın eşiğinde olduğu bir dönemde geçer. On kişi, Devon kıyısındaki ıssız Asker Adası’ndaki malikânede bir araya gelirler. Ancak bekledikleri gibi ev sahibi Bay ve Bayan Owen ortada yoktur. Grup, geçmişlerindeki karanlık sırlarla birlikte adada mahsur kalmıştır. Fakat bu sadece başlangıçtır; zira konuklar birbirlerinin sırlarını açıklamaya başlarlar ve ardından teker teker ölümler başlar.

Bu gerilim dolu hikaye, sırların ve ihanetlerin derinliklerine inerken okuyucuyu adeta nefesini tutarak sayfaları çevirmeye davet ediyor. Christie’nin ustalıkla işlediği karakterler arasındaki gerilim, okuyucuyu adeta büyüleyici bir labirentin içine sürüklüyor. Her sayfada yeni bir sürpriz, yeni bir şokla karşılaşacak, çözülmesi gereken gizemleri hızla çözmeye çalışacaksınız.

“On Kişiydiler (On Küçük Zenci)” adlı bu eser, Agatha Christie’nin unutulmaz bir başyapıtıdır. Sürükleyici bir gerilim romanı olan bu kitabı okuyarak, karakterlerin sırlarını keşfedecek, her birinin karanlık geçmişlerini aydınlatmaya çalışacaksınız. Agatha Christie’nin çarpıcı üslubu ve sürpriz dolu kurgusuyla yazılmış bu eser, gerilim seven okuyucular için kaçırılmayacak bir deneyim sunuyor.


Agatha Christie «On Kişiydiler (On Küçük Zenci)» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Agatha Christie «On Kişiydiler (On Küçük Zenci)» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Agatha Christie «On Kişiydiler (On Küçük Zenci)» online kitap pdf türkçe oku