Neva Altaj «Kusursuzca Kusurlu 3 – Saklı Gerçekler»

Neva Altaj «Kusursuzca Kusurlu 3 - Saklı Gerçekler»Yazar(lar) Neva Altaj
Kategori(ler) Roman
Yıl 2023
Sayfa 320

Kusursuzca Kusurlu 3 – Saklı Gerçekler kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Neva Altaj’ın “Kusursuzca Kusurlu 3 – Saklı Gerçekler” adlı kitabı, tehlikeli ve karmaşık dünyalarda gezinen iki kırılgan ruhu anlatıyor. Sergei, Bratva’nın karanlık dünyasında bir ölüm makinesi olarak yaşamaktadır. Geçmişin hayaletleriyle boğuşan Sergei, kontrolünü kaybetmek üzereyken hayatına giren dağılmış ve yaralı bir kadın olan Angelina ile yolları kesişir. Angelina’nın varlığı, Sergei’nin koruma içgüdülerini harekete geçirir ve ona geçici bir huzur sunar. Ancak Angelina’nın kendi kaçış hikayesi vardır; tehlikeli ve belirsiz bir geçmişten kaçarken beklenmedik bir şekilde Sergei’ye âşık olur. İkisi de kendi içlerindeki karanlıkla ve saklı gerçeklerle yüzleşmek zorunda kalacaklardır. Bu karanlık romantik hikaye, tutku, tehlike ve kurtuluş arayışı içindeki iki insanın yollarının nasıl kesiştiğini sürükleyici bir dille anlatmaktadır.


Neva Altaj «Kusursuzca Kusurlu 3 – Saklı Gerçekler» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Neva Altaj «Kusursuzca Kusurlu 3 – Saklı Gerçekler» ücretsiz PDF E-kitap indir