Nancy Samalin «Sevmek Yetmez»

Nancy Samalin «Sevmek Yetmez» ücretsiz pdf indirYazar(lar) Martha Moraghan Jablow , Nancy Samalin
Kategori(ler) Çocuk
Yıl 2023
Sayfa 320

Sevmek Yetmez kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

“Nancy Samalin’in ‘Sevmek Yetmez’ adlı kitabı, sizi içine çekecek bir hikaye sunuyor. Bu roman, aşkın, kaybın, hüznün ve umudun karmaşık dokusunu işliyor.

Hikayenin merkezinde Melek adında bir kadın bulunuyor. Uzun yıllardır kocası Alper’in baskısı altında yaşayan Melek, evliliklerinin başlangıcında verilen sözlerin yerine gelmediğini fark eder. Alper, Melek’in yaşamını kontrol etmek ve onun kariyeri ile kişisel hayatına müdahale etmek istemektedir.

Ancak, bir gün liseden kalma arkadaşı Cihan’la karşılaşır. Cihan, Melek’e duyduğu aşkı itiraf eder ve Melek de zamanla bu duygulara karşılık vermeye başlar. Ancak, evli olmanın getirdiği sorumluluklar ve toplumsal baskılar, Melek’in içindeki duyguları bastırmasına neden olur.

Melek ve Cihan arasındaki bağ güçlendikçe, Melek kendi hayatını yaşama mücadelesine girişir. Ancak, bu yolculukta Alper’in baskısı ve engelleri onun önünde durmaktadır.

‘Sevmek Yetmez,’ aşkın insanların hayatlarındaki dönüşüm gücünü anlatan dokunaklı bir hikaye sunuyor. Nancy Samalin’in akıcı anlatımı, Melek’in içsel çatışmalarını ve dışsal zorluklarını okuyucuya etkileyici bir şekilde aktarıyor.

Bu kitap, aşk, fedakarlık, ve insanın kendi kimliğini bulma yolculuğu üzerine düşündürücü bir eserdir. ‘Sevmek Yetmez,’ duygusal bir yolculuğa çıkmak isteyen okuyucular için ideal bir tercih olacaktır.”


Martha Moraghan Jablow, Nancy Samalin Sevmek Yetmez – Çocuk Yetiştirmedeki Eksik Parça kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Nancy Samalin «Sevmek Yetmez» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

PDF