Namık Kemal «Vatan Yahut Silistre»

Namık Kemal «Vatan Yahut Silistre» pdf indirYazar(lar) Namık Kemal
Kategori(ler) Hikaye
Yıl 2021
Sayfa 87

OKU KITAP INDIR

Vatan Yahut Silistre kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Vatan Yahut Silistre, Silistre Kalesi’ni korumak amacıyla gönüllü olarak Silistre’ye gelen İslam Bey ve tebdili kıyafetle dolaşan Zekiye’nin kahramanlık hikâyesidir. Tanzimat Dönemi’nin öncü isimlerinden Namık Kemal’in vatanperverlik ve özgürlük üzerine yükselen tiyatro eseri, yayımlandığı ve sahnelendiği ilk günden bu yana milli duyguları harekete geçiren özelliğiyle Türk okuyucularının en sevdiği eserlerin başında geliyor.


Namık Kemal «Vatan Yahut Silistre» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Namık Kemal «Vatan Yahut Silistre» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Namık Kemal «Vatan Yahut Silistre» online kitap pdf türkçe oku