Müjgan Şeyhi «Masal Otobüsü Düt Düt»

Müjgan Şeyhi «Masal Otobüsü Düt Düt» pdf indirYazar(lar) Müjgan Şeyhi
Kategori(ler) Hikaye, Çocuk
Yıl 2022
Sayfa 320

Masal Otobüsü Düt Düt kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Eğlenceli ve öğretici bir okuma deneyimi arıyorsanız, Müjgan Şeyhi’nin kaleme aldığı “Masallarla Karakter Eğitimi” dizisinin ikinci kitabı olan “Masal Otobüsü Düt Düt” tam size göre! Bu kitap, rengârenk resimlerle süslenmiş 25 masalı içeriyor ve okurken sizi Masal Otobüsü’nün eşsiz dünyasına davet ediyor.

Her bir sayfada yeni bir macera, yeni bir öğrenme fırsatı sizi bekliyor! Sevimli kahramanlar eşliğinde renkli bir dünyaya yolculuk yaparken, çocuklarınız hem eğlenecek hem de değerli yaşam dersleriyle buluşacaklar. Masal Otobüsü’nün kapıları sizin için aralanıyor, hadi hemen yerinizi alın!

Masal Otobüsü’nün gelişiyle birlikte, merakınızın doruklarına çıkacak, masalların büyülü dünyasında kaybolacaksınız. Her bir masal, çocuklarınızın hayal dünyasını zenginleştirecek ve onlara önemli değerler kazandıracak.

Şimdi “Masal Otobüsü Düt Düt” kitabını okuyarak, çocuklarınızla birlikte keyifli bir zaman geçirin ve onların karakter gelişimine katkıda bulunun. Müjgan Şeyhi’nin eşsiz masal dünyasında, unutulmaz bir yolculuk sizi bekliyor!


Müjgan Şeyhi «Masal Otobüsü Düt Düt» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Müjgan Şeyhi «Masal Otobüsü Düt Düt» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF