Miraç Çağrı Aktaş «Senden Bir Tane Daha Yok»

Miraç Çağrı Aktaş «Senden Bir Tane Daha Yok» pdf indirYazar(lar) Miraç Çağrı Aktaş
Kategori(ler) Kişisel Gelişim
Yıl 2023
Sayfa 200

Senden Bir Tane Daha Yok kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Miraç Çağrı Aktaş’ın muhteşem eseri “Senden Bir Tane Daha Yok,” hayatta bizi anlatılmamış bir hikayenin parçası olarak görmemizi sağlayan bir rehberdir. Gün içinde yaşadığımız olumlu ve olumsuz olaylar arasında kaybolurken, bu kitap bize en önemli yatırımın kendimize yapılması gerektiğini hatırlatıyor.

Kitap, başkalarını mutlu etmek yerine önce kendi mutluluğumuzu düşünmemiz gerektiğini vurgular. Kendimizi ihmal ettiğimizde, mutsuz bir yaşamın kapısını aralarız. Yazar, geçmişi düzeltemeyeceğimizi ve geleceği kontrol edemeyeceğimizi anlatarak, bugünün değerini önemsememiz gerektiğini hatırlatır. Zamanı bir düşman olarak değil, bir ödül olarak görmemiz gerektiğini söyler.

Miraç Çağrı Aktaş, yazmayı bir yüzleşme aracı olarak görür ve bu kitapta kişisel gelişim yolculuğunu paylaşır. “Senden Bir Tane Daha Yok,” hayatta kendimize yatırım yapmanın önemini vurgulayan kısa öğütler ve etkileyici hikayelerle dolu bir kitaptır.

Bu kitap, hayatınıza değer katmak ve kendinizi daha iyi anlamak isteyen herkes için bir rehber niteliğindedir. Kendinizi daha fazla sevmek, hayatta daha bilinçli ve mutlu bir şekilde ilerlemek istiyorsanız, bu kitap kesinlikle okunması gereken bir eserdir.


Miraç Çağrı Aktaş «Senden Bir Tane Daha Yok» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Miraç Çağrı Aktaş «Senden Bir Tane Daha Yok» ücretsiz PDF E-kitap indir (oku)

\

PDF

 1. Dunya

  Tessekur ederim

  Cevapla
 2. Dunya

  Tessekur ederim🙏

  Cevapla
 3. y.yaksi

  teşekkürler

  Cevapla
 4. SERDAR

  Teşekkürler

  Cevapla
 5. demet

  teşekkur ederimmmm

  Cevapla
 6. Dilek

  Guzel kitap

  Cevapla