Miraç Çağrı Aktaş «Kendine Hoş Geldin»

«Kendine Hoş Geldin» Miraç Çağrı AktaşYazar(lar) Miraç Çağrı Aktaş
Kategori(ler) Edebiyat
Yıl 2023
Sayfa 160

OKU KITAP INDIR

Kendine Hoş Geldin kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Miraç Çağrı Aktaş’ın güçlü kaleminden çıkan “Kendine Hoş Geldin” kitabı, okurlarını derin bir içsel yolculuğa çıkarıyor. Kendine Hoş Geldin, 168 sayfalık bir öz-keşif hikayesi ve kişisel dönüşüm yolculuğu sunuyor. Bu kitap, size kendi yeterliliğinizi ve içsel gücünüzü hatırlatmayı hedefliyor.

“Pembe çiçeklerin kahverengi dallardan açtığına göre, ümitsizliğe gerek yok.” Bu cümle, kitabın temelini oluşturuyor. Kendinden başka kimseye ihtiyaç duymamanın önemini vurgulayan Aktaş, en zor günlerin bile sonunda yalnızca kendimize döndüğümüzü hatırlatıyor.

Bu kitap, insanların gelip geçici olduğunu, gerçekte kimseyi daha fazla düşünemeyeceğini ve “gitmeyeceğim” diyenlerin gideceğini hatırlatıyor. Bu acıların içinden çıkarken, kendinize sarılacak, yaralarınızı saracak ve Anka kuşu gibi küllerinizden yeniden doğacaksınız.

“Kendine Hoş Geldin” kitabını okuyarak, Miraç Çağrı Aktaş’ın bu içsel yolculuğa eşlik etmesine izin verin. Kendinize olan inancınızı ve gücünüzü keşfedin ve belki de kendinizle ilgili hiç bilmediğiniz bir şeyi keşfedin. Kendine iyi bak, çünkü en çok sana senin ihtiyacın var. Kendine Hoş Geldin ve bu ilham verici yolculuğa katılın!


Miraç Çağrı Aktaş «Kendine Hoş Geldin» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Miraç Çağrı Aktaş «Kendine Hoş Geldin» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Miraç Çağrı Aktaş «Kendine Hoş Geldin» online kitap pdf türkçe oku

  1. Гули

    🫶👍

    Cevapla