Lyman Frank Baum «Oz Büyücüsü»

Lyman Frank Baum «Oz Büyücüsü» pdf indirYazar(lar) Lyman Frank Baum
Kategori(ler) Çocuk
Yıl 2022
Sayfa 136

OKU KITAP INDIR

Oz Büyücüsü kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Kim muhteşem ve kudretli Oz’u görmek istemez ki? O, her dileği anında yerine getirebilen, sizi bir anda farklı bir dünyaya taşıyabilen bir büyücüdür. Sizi Kansas’a bile gönderebilir!

Lyman Frank Baum’un unutulmaz eseri “Oz Büyücüsü”, Kansaslı küçük bir kız olan Dorothy’nin muhteşem macerasını konu alır. Bir fırtına sonucu ansızın kendini Oz Ülkesi’nde bulan Dorothy, evine dönmek için büyücü Oz’u bulma yolunda birbirinden ilginç karakterlerle karşılaşır: Korkuluk, Teneke Adam, Aslan ve daha fazlası…

Dorothy evine dönebilecek midir? Evine dönmek için ne tür zorluklarla karşılaşacaktır? Dorothy’nin maceraları sizi heyecan dolu bir yolculuğa çıkarırken, zamanın nasıl geçtiğini bile anlamayacaksınız. Bu büyülü dünyada, Dorothy ve arkadaşlarının başlarına gelenler, sizi eğlenceli bir serüvenin içine sürükleyecek.

“Oz Büyücüsü”nü okuyarak, fantastik bir dünyanın kapılarını aralayacak, heyecan dolu maceralara katılacak ve Dorothy’nin evine dönme mücadelesine tanıklık edeceksiniz. Kitabı indirerek veya online okuyarak, büyülü dünyanın keyfini çıkarın!


Lyman Frank Baum «Oz Büyücüsü» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Lyman Frank Baum «Oz Büyücüsü» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Lyman Frank Baum «Oz Büyücüsü» online kitap pdf türkçe oku