Lev Tolstoy «İnsan neyle yaşar?»

Lev Tolstoy «İnsan neyle yaşar?»Yazar(lar) Lev Tolstoy
Kategori(ler) Çocuk, Hikaye
Yıl 2020
Sayfa 48

OKU KITAP INDIR

İnsan neyle yaşar? kitabı için yayınlanan açıklama ve basıl bülteni

Tolstoy, İnsan Neyle Yaşar? ve İnsana Toprak Ne İçin Gerekir? öykülerinde insan yaşamına dair hayati sorular sorarken, bu soruları iyilik-kötülük, yaşam-ölüm, hârislik-kanaatkârlık benzeri karşıtlıkları temel aldığı ahlaki bir çerçevede yanıtlar.

“Ölümün egemen olduğunu sandığı yerde, yeniden doğuşun mucizesi gerçekleşmiştir. Tüm insanlığın, yalnızca sanatçı olarak değil, bütün insanlar içerisinde ‘insan’ adını taşımaya en layık kimse olarak saygı duyduğu yeni bir Tolstoy doğmuştur.”
– Stefan Zweig, Kendi Hayatının Şiirini Yazanlar


Lev Tolstoy «İnsan neyle yaşar?» kitabını El-Kitap.org adresinden can ücretsiz türkçe tam metin PDF|MOBI|EPUB indir veya online e-kitap pdf oku. E-kitap Android telefon (Android), iPhone, PC (bilgisayar) veya iPad için uygundur.

Yetişkinler ve çocuklar için geniş bir kitap, roman ve diğer türlerden eser koleksiyonumuz var. Okumaya başlamadan önce, kitabın özetini ve incelemesini ve ayrıca diğer kullanıcıların incelemelerini okumanızı öneririz. Alıntılar, ek açıklamayı tamamlayarak kitabın ne hakkında olduğunu daha iyi anlamanıza yardımcı olacaktır. Özet ve hazırladığımız kitap hakkında ne düşündüğünüzü yorumlarda bizimle paylaşın!

Lev Tolstoy «İnsan neyle yaşar?» ücretsiz PDF E-kitap indir

PDF

Lev Tolstoy «İnsan neyle yaşar?» online kitap pdf türkçe oku

Rate article